שיווק מתחת לקו

יחסי ציבור ושיווק בפורומים ורשתות חברתיות

מהו הקו ומה יש מתחתיו? ובכן, רשת האינטרנט פותחת בפנינו אפשרויות רבות וחדשות בכל הקשור לשיווק ופעילות יחסי ציבור. במסגרת סל השירותים של טוטאל קמפיין אנו מאתרים עבור לקוחותינו פורומים ורשתות חברתיות היכולות להיות רלוונטיות לתחומי העיסוק שלהם. באמצעות מעקב מתמיד אחר התכנים המועלים שם על ידי הגולשים אנו מוצאים הודעות מתאימות, בהן ניתן לשלב מסרים שיווקיים שיסייעו לקידום לקוחותינו.

מניסיוננו, BTL יכול להועיל מאוד דווקא לבעלי מקצוע כמו רופאים, או עורכי דין. מדובר בתחומי עיסוק בהם מקצועיות נותן השירותים יכולה להכריע בדבר חייו של אדם ולכן פעמים רבות לקוחות פוטנציאליים ירצו לשמוע חוות דעת ממישהו שהתנסה בשירות. הם גם ירצו להרגיש שמדובר באדם שהם מכירים וסומכים עליו.

פורומים ורשתות חברתיות, מעבר להיותם פלטפורמה מעולה לפרסום תכנים מקצועיים, הם גם כלי להתקשרות בין גולשים ששואלים שאלות אלו את אלו. כך לדוגמא יכולה לעלות בפורום רפואה פלסטית הודעה של גולשת המעוניינת לעבור ניתוח אף ולא יודעת לאיזה פלסטיקאי לפנות, כדאי שבאותו פורום יהיה מי שימליץ עליך. כאשר למעשה, מדובר בפעילות יחסי ציבור היוצרת רושם אמין מאוד בקרב קהל היעד.

מדובר בפעילות הדורשת הבנה מעמיקה של המרקם החברתי באותן רשתות חברתיות ופורומים. התנהלות שיווקית לא מקצועית תיחשף במהרה ותגרום לאנטגוניזם בקרב הגולשים ולעיתים אף הרחקה של המפרסם מהפורום, או הרשת.

רוצה לעשות עוד צעד בבניית המוניטין המקצועי שלך? פנה אלינו עוד היום: לחץ כאן

למידע נוסף על שיווק ומיתוג, לחץ כאן: יחסי ציבור
סל שירותים

קישורים
- יחסי ציבור לעורכי דין
- יחסי ציבור לרופאים
- קידום אתרים
- תוכן שיווקי
- בניית אתר אינטרנט
- יחסי ציבור

חיפוש באתר
מפת האתר