יחסי ציבור לעורכי דין ולקהילה המשפטית

יחסי ציבור לעורכי דין - הדרך לצמוח

על שולחנך תיקים מרתקים, אתה סוגר עסקאות מעניינות, מייצג לקוחות בתביעות מול גופים גדולים, מגיש בג"צים וייצוגיות? התקשורת תשמח לשמוע עליך.

משרדך מתאפיין בתרבות ארגונית בעלת מאפיינים ייחודיים, במשרד מינויים חדשים, החלטתם להתמזג עם משרד אחר, או שיש לך משהו מעניין לומר על שינויים החלים בתחום המשפט? התקשורת תשמח לשמוע עליך.

קיימות סוגיות משפטיות שונות עליהן תוכל לחוות דעה מקצועית ולהסביר לקורא הפשוט את האפשרויות העומדות לרשותו מבחינה משפטית? כתבת "מורה נבוכים" למתגרש, לשוכר, לצרכן שניזוק, לשותף העסקי שנפגע וכיוצא בזאת? התקשורת תשמח לשמוע עליך.

משרדי עורכי דין רבים נאלצים במסגרת עבודתם לפגוש בתקשורת, בייחוד כאשר על שולחנם תיקים בעלי עניין ציבורי נרחב. לאופי הסיקור התקשורתי משמעות רבה, הוא מהווה נדבך חשוב בעיצוב דעת הקהל וניתוב הדיון הציבורי שמתפתח בעקבות התיק. גם עבור תדמית המשרד, לתקשורת משמעות אקוטית ובשנים האחרונות יותר ויותר משרדי עורכי דין מחליטים להיעזר בשירותיו של איש יחסי ציבור.

למה טוטאל קמפיין?

בארץ פועלים מאות משרדי יחסי ציבור, קטנים עד גדולים. רובם מכירים את העבודה ובמהלך שנות עבודתם אף יצרו קשרים עם חלק מהעיתונאים בכלי התקשורת השונים. יחד עם זאת, אחד הקשיים שפוגשים אנשי יחסי ציבור רבים, הוא הקושי לכמת את מידת ההצלחה של עבודתם.

האם ההצלחה נמדדת לפי מספר הפעמים בהן עלה שמו של העורך דין בכלי התקשורת? האם לפי הצמיחה בהיקף הלקוחות החדשים שהגיעו אל משרד עורכי הדין? האם לפי ההצלחה למתג את המשרד ככזה שמתמחה בתחום מסוים?

לרוב אנשי יחסי ציבור לא שואלים את עצמם יותר מידי שאלות ומסתפקים בהגשת תיק גזרי עיתונות עבה כרס ללקוח, בסוף כל חודש. וכך נראה שכולם מרוצים, חוץ מהלקוחות שלא ממהרים להתדפק על דלתו של משרד עורכי הדין.

מודל העבודה של טוטאל קמפיין נבנה מתוך הבנה שאפיקי השיווק השונים אינם מתחרים אלו באלו על יעילותם, נהפכו, הם ערכים משלימים. חשיפה תקשורתית ללא "רוח גבית" ופעילות שיווקית משלימה, לעולם לא תוכל לממש את מלוא הפוטנציאל שלה ובמונחים של עלות – תועלת לא תצא נשכר.

אנו מציעים חבילת שירותים שיווקיים ותדמיתיים הנחוצה לכל משרד עורכי דין שמעוניין להגדיל את מספר לקוחותיו, למנף את פעילותו העסקית ולשבח את המוניטין המקצועי שלו. חבילת שירותים זו נבנית בהתאם לצרכיו האינדיבידואליים של כל לקוח, לאחר ניתוח מקיף של תחומי העיסוק שלו ויעדיו השיווקיים.


נשמח לתאם עמך פגישה ולספר לך עוד על מודל העבודה שלנו, לפנייה אלינו: לחץ כאן
סל שירותים

קישורים
- יחסי ציבור באינטרנט

חיפוש באתר
מפת האתר