יחסי ציבור בתחום הבריאות

בשנים האחרונות נראה כי גדלה המודעות לרפואה המשלימה והאלטרנטיבית והציבור למד כל העת על ערך הפתרונות שזו מציעה. חדשות לבקרים נפתחים בתי ספר שונים בתחום והענף כולו שוצף וקוצף. מדובר באחד התחומים בהם התחרות עזה במיוחד.

כל מטפל שואף להגדיל את מספר לקוחותיו ולנכס לעצמו מוניטין של אוטוריטה בתחומו, אך שיטות הפרסום המסורתיות מתקשות להניב את התוצאות המבוקשות. המבחר עצום וללקוח המבולבל אין שום יכולת להבדיל פרסומת של מטפל אחד ממשנהו, וודאי שלא לראות בה אינדיקציה למקצוענותו.

אז איך בכל זאת תוכל לבנות מעצמך מותג?

בשביל זה אנחנו כאן. יחסי ציבור טובים יכולים להצליח במקומות בהם המודעה הפרסומית כושלת. זאת בעיקר בגלל סוג המסרים שניתן להעביר באמצעות סיקור תקשורתי והאופן בו הם נתפסים בעיני הקהל.

בריאות היא מצרך יקר ומעטים האנשים שיפקידו אותה בידי גורם אנונימי, גם אם פלוני אלמוני רכש מודעה בעיתון ופרסם בה את שירותיו. חשיפה תקשורתית לעומת זאת, במדורי הבריאות השונים, בטלוויזיה, ברדיו – יוצרת רושם מקצועי ואמין.

על מנת להצליח וליצור סיקור תקשורתי יעיל, חשוב שלצידך יהיה גוף מקצועי המבין את צרכיך הייחודיים ומיומן בעבודה מול תקשורת. האנשים שעומדים מאחורי טוטאל קמפיין יודעים לייצר ערך תקשורתי עבור כל לקוח ומנהלים מערכת קשרים ענפה עם כלי התקשורת השונים.

בנוסף, מודל העבודה שלנו מבוסס על מתן חבילת שירותים מקיפה לכל לקוח, שמטרתה להעניק מענה כולל, תחת קורת גג אחת, לכל צרכיו השיווקיים. כך למעשה, אנו פותרים את לקוחותינו מהצורך להעסיק ספקי משנה רבים ויכולים להציע להם מחירים נוחים עבור שירותינו.

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת וצורך, לפנייה אלינו: לחץ כאן
סל שירותים

קישורים
- יחסי ציבור לעורכי דין
- יחסי ציבור באינטרנט
- שיווק

חיפוש באתר
מפת האתר