פרסום באינטרנט - בניית קמפיין מנצח!

פרסום אפקטיבי באינטרנט

טוטאל קמפיין מתמחה בניהול קמפיין פרסום באינטרנט, ממוקד במנועי חיפוש, בדגש על קמפיין PPC - פיי פר קליק בגוגל. מישהו בגוגל ידע בדיוק מה להציע ולנו לא נותר אלא לאפשר ללקוחותינו ליהנות ממודל פרסומי יעיל במיוחד. בניהול מקצועי ניתן להפיק ממערכת מודעות הטקסט הממומנות של גוגל תוצאות מרשימות במינימום עלות.

פרסום בגוגל - מערכת האדוורדס

תכירו: Adwords, אותן מודעות המופיעות בצידו השמאלי של עמוד התוצאות בעברית, או בצידו הימני של עמוד התוצאות באנגלית. לעיתים מופיעות מספר מודעות בראש העמוד, בצבע מודגש.

מדובר במערכת משוכללת ומורכבת, אך התוצאה הסופית היא שעלות קמפיין הפרסום בגוגל תיקבע לפי מספר הלחיצות על הפרסומת שלך, בלי שום קשר למספר הפעמים בהן נחשפים הגולשים לפרסומת. כך למעשה, אתה תשלם סכום קבוע עבור כל גולש שהגיע אל האתר שלך ולא עבור חשיפה לגולשים שכלל לא מעוניינים בשירות שאתה מציע.

מידת האטרקטיביות של מיקום המודעה שלך בעמוד התוצאות נקבעת בין השאר לפי איכות המודעה, תדירות הלחיצות לה היא זוכה, איכות דף הנחיתה באתר האינטרנט שלך ועוד.

בכדי להגיע ליחס עלות תועלת אופטימאלי, נדרשת הבנה מעמיקה של הרגלי גולשים ושל מערכת הפרסום הזו. בטוטאל קמפיין אנשי מקצוע שיוכלו לנהל עבורך קמפיין פרסומי איכותי, המביא לאתר האינטרנט שלך גולשים שמחפשים בדיוק את השירות שאתה מציע – בזמן אמת!

רוצה להגדיל את מספר הכניסות לאתר שלך במינימום עלות? לחץ כאן

למידע נוסף על שיווק ותדמית ברשת - יחסי ציבור

מאמרים ומידע בנושא פרסום באינטרנט:


פרסום בגוגל - תכנון קמפיין אפקטיבי

המדריך המלא לתכנון ובניית קמפיין פרסום בגוגל - כל הכלים להפקת קמפיין אפקטיבי - לחץ כאן...


סל שירותים

קישורים
- תוכן לאתר אינטרנט
- עיצוב אתרים
- יחסי ציבור לרופאים
- יחסי ציבור לעורכי דין
- יחסי ציבור
- קידום אתרים
- בניית אתר אינטרנט

חיפוש באתר
מפת האתר