עיצוב לוגו לעסקים, ניירת, כרטיסי ביקור ואינטרנט

עיצוב לוגו ותדמית וויזואלית

כאשר אדם רואה צבעים וצורות בלוגו של חברה, מתעורר בו עולם שלם של אסוציאציות ואותו עולם אסוציאטיבי אומנם נבנה בכפוף לטבע האנושי האינדיבידואלי שלו, אך לא רק, גם בכפוף למסרים חברתיים רחבים יותר. עיצוב לוגו מקצועי ושיווקי הוא אלמנט בעל משמעות רבה לתדמית העסק.

 

לצבעים וצורות בלוגו יש ללא ספק השפעה לא מודעת על אנשים והם בהחלט יכולים להיות כלי שרת בידך להעברת מסרים שיווקיים, או להיפך. לוגו של עסק, הוא הסימן המסחרי שלו, הוא החותמת שתוטבע על כל מוצר, מסמך, או חומרי פרסום ומטרתו להעביר לקהל היעד שלך את המסר הנכון אודותיך.

מהו עיצוב לוגו מקצועי?

רעיונות שיווקיים יש בשפע וסביר מאוד להניח שלכל מנכ"ל של חברה יש בראש תבנית מאוד ברורה של המסר שהוא רוצה להעביר. אלא שהדרך בין התבנית הזו, ליצירת לוגו מוצלח, מחייבת למידה מעמיקה של שפה וויזואלית ויכולת לתרגם את המסר המילולי לכלי גרפי.

 

הצוות המקצועי בטוטאל קמפיין מונה מעצבים בעלי ניסיון עשיר בעבודות עיצוב לוגו בשירות תדמית העסק. הם יעשו למענך שימוש מאוד מודע בצבעים וצורות בבואם לעצב את הלוגו של החברה. אנשים ישכחו מה אמרת, אנשים ישכחו מה עשית, הם לעולם לא ישכחו מה הלוגו שלך גרם להם להרגיש...

 

גם העסק שלך צריך לוגו מקצועי, המותיר רושם מדויק – לחץ כאן 

למידע נוסף על שירותים שיווקיים ותדמיתיים: יחסי ציבור
סל שירותים

קישורים
- עיצוב אתרים
- יחסי ציבור באינטרנט
- תוכן שיווקי
- פרסום באינטרנט
- יחסי ציבור לעורכי דין
- יחסי ציבור לרופאים
- קידום אתרים

חיפוש באתר
מפת האתר