תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט - הכח שבמילים!

תוכן לאתרי אינטרנט - כלי שיווקי

"התוכן הוא המלך", הצהיר ביל גייטס בגאווה וצדק. 97% מהגולשים הבוגרים באינטרנט מחפשים תוכן. בין אם מדובר בתוכן אינפורמטיבי, תוכן שיווקי, תוכן גולשים, או שלושתם גם יחד. טקסט רהוט, מנוסח היטב, המביא לידי ביטוי את הקונספט השיווקי של העסק - יכול להיות ההבדל בין מוות לחיים.


אם חלילה נזקקתם לניתוח כירורגי בו תלויים חייכם, הרי לא הייתם מפקירים את העבודה בידיו של שרברב, נכון? הגיע הזמן להתייחס לחיי העסק שלכם באופן דומה. אתר האינטרנט שלכם זקוק לתוכן שיווקי.


אז בשעה טובה, יש לכם דומיין, אתר אינטרנט מעוצב, החלטנו מה יהיה תרשים הזרימה בו והגיע העת לכתוב ולהעלות תכנים לאתר. זה השלב בו בעלי עסקים רבים שוכחים מה ייעודו של האתר בו השקיעו ממיטב כספם וזמנם, ומסתפקים בשימוש בו ככלי אינפורמטיבי ותו לא.

 

אתר אינטרנט הוא בראש ובראשונה כלי שיווקי, ככזה, הוא חייב להתאפיין בתכנים שיווקיים ואיכותיים, שמעודדים גולשים לבצע פנייה ולהיעזר בשירותיו של בעל האתר. כתיבת תוכן שיווקי דורשת מיומנות רבה, שכן לכל מילה יש משמעות והשפעה על תודעת הקורא.

כתיבה שיווקית לאתרי אינטרנט

איך להעביר את מסר שיווקי במינימום מילים? איך ליצור באמצעות הטקסט רושם אמין ומקצועי? בשביל זה אנחנו כאן! טוטאל קמפיין מתמחה בכתיבה ועריכה של תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט. את המאמר המקצועי המשעמם שדרשו ממך לכתוב באוניברסיטה ניתן בהחלט ללטש לטקסט מקורי, מעניין וחשוב מכל – שיווקי.

 

בתוכן שיווקי שמופק על ידינו תוכל לעשות שימוש מגוון ולא להגביל עצמך לקוטלי האתר. ניתן לעשות בו שימוש באמצעות דיוור אלקטרוני לקהל הגולשים (ניוזלטר) וכן באמצעות הפצה בכל מקום אחר ברשת.

 

גם אתה רוצה אתר מנצח? לחץ כאן!
סל שירותים

קישורים
- ניהול אתרי אינטרנט
- דיוור אלקטרוני
- פרסום באינטרנט
- קידום אתרים
- יחסי ציבור באינטרנט
- יחסי ציבור בתחום הבריאות

חיפוש באתר
מפת האתר