בניית תוכנית שיווקית, יחסי ציבור, פרסום וניהול תדמית

מכלול שירותים שיווקיים ותדמיתיים תחת קורת גג אחת

לעיתים קרובות בעלי מקצוע מחליטים לפנות לדרך עצמאית ולא נותנים את הדעת על כל אותם פרטים "קטנים" המבדילים בין עסק כושל, לבין עסק מנצח ובאים לידי ביטוי בכל תוכנית שיווקית. כבר בשלבי הצמיחה הראשונים של העסק חשוב להגדיר אסטרטגיה שיווקית שתתבסס על חשיבה ארוכת טווח.

 

אחד היתרונות מהם נהנים לקוחות טוטאל קמפיין – הנו היכולת לקבל מענה לכל הצרכים השיווקיים שלהם תחת קורת גג אחת, בניית אתר אניטרנט, עיצוב, קידום אתרים, פרסום באינטרנט, יחסי ציבור ועוד.


לקוחותנו נהנים משירות מקצועי וליווי מלא החל משלב ניתוח הצרכים שלך כלקוח, בניית תוכנית שיווקית שמתאימה לך והוצאתה לפועל. מטבע הדברים, היותנו ספק יחיד מאפשרת לנו להציע לך מחירים תחרותיים ונוחים.

יחסי ציבור, פרסום ושיווק

יתכן מאוד שבשירותך משרד יחסי ציבור העושה עבודתו נאמנה, משרד הפרסום גם הוא מקצועי, אתר האינטרנט נבנה בחוכמה ומעוצב לתפארת, הקידום במנועי החיפוש מתבצע על הצד הטוב ביותר, אך בסופו של יום אתה נאלץ לשלם לספקי משנה רבים ואין לך אסטרטגיה שיווקית שמנצחת על הכל.


יתרה מכך, ספקים אלו עושים את עבודתם מבלי לפעול באופן סינרגטי עם אפיקי השיווק האחרים שלך וכך אף אחד מהם אינו מממש את מלוא הפוטנציאל.

 

הצוות המקצועי בטוטאל קמפיין לא עוסק בעריכת חוזים, ראיית חשבון, או ביצוע ניתוחים רפואיים. גם אתה, כאיש מקצוע, לא צריך להיות מנהל שיווק – יהיה כלכלי ויעיל יותר אם תשקיע את זמנך בעיסוק בתחום שהתמקצעת בו ותשאיר לנו את העבודה  השיווקית.

 

הגיע הזמן לאפשר לעסק שלך לצמוח ולשגשג, פנה אלינו עוד היום: צור קשר

למידע נוסף עת שיווק וניהול תדמית: יחסי ציבור
סל שירותים

קישורים
- קידום אתרים
- יחסי ציבור לעורכי דין
- יחסי ציבור לרופאים
- יחסי ציבור באינטרנט
- עיצוב לוגו
- עיצוב אתר אינטרנט
- תוכן לאתרי אינטרנט

חיפוש באתר
מפת האתר