ניוזלטר - שיווק בדואר אלקטרוני

ניוזלטר - יחסי ציבור ושיווק באינטרנט

הדואר האלקטרוני מזמן הפך מכורח המציאות לכלי שיווקי יעיל, היכול לסייע לכל עסק. אל תטעה – לא מדובר בדואר זבל! באמצעות שימוש מושכל במערכת ניוזלטר נסייע לך לפנות באופן אישי ומקצועי אל כל גולש שמבקר באתר האינטרנט של העסק, גם אחרי שעזב אותו. ניוזלטר הוא הדרך להפוך גולש אקרעי לגולש חוזר ולהגדיל את הסיכוי שיהפוך ללקוח.

כחלק מהאסטרטגיה השיווקית של טוטאל קמפיין, בעת בניית אתר אינטרנט אנו מציבים באתרי האינטרנט של לקוחותינו תיבת הרשמה במקום בולט והפניה אליה מתוכן העמוד. רוב הגולשים שמגיעים לאתר אינטרנט של בעלי מקצוע בפעם הראשונה ונחשפים לתכנים מעניינים, לא בהכרח ממהרים לפנות לבעל האתר. כך קורה שלמרות הרושם החיובי שהצליח האתר ליצור, למחרת הגולש כבר לא זוכר את כתובתו.

שימוש במערכת ניוזלטר יאפשר לך לאסוף קהל גולשים חוזרים, המוצאים עניין בתכני האתר שלך ובשירותים שאתה מציע. מדובר במאגר של לקוחות פוטנציאליים, אליהם אתה יכול לפנות באופן אישי ומבוקר בכל עת. באמצעות מערכת מסרים אוטומטית ניתן לשלוח לכל אותם גולשים מידע עדכני, מאמרים, חידושים ועדכונים הנוגעים לתחום פעילותך. למעשה, זוהי דרך יעילה לעשות יחסי ציבור לעסק.

מה לכתוב בניוזלטר?

שאלה טובה. ניוזלטר מוצלח חייב לשמור על מינון מאוד מדויק ונכון של תוכן שיווקי ותוכן מקצועי, השפה בו ידידותית והפנייה מזמינה. לעיתים קרובות אנשי מקצוע מתקשים לנסח טקסט מקצועי שיהיה ברור גם למי שאינו מכיר את תחום פעילותם, כל שכן – להפוך אותו למעניין ושיווקי - לכן אנחנו לשרותך.

במסגרת חבילת השירותים של טוטאל קמפיין אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי כתיבת תוכן שיווקי לצורך ניוזלטר, או דיוור אלקטרוני ועריכת מאמרים מקצועיים.

רוצה לדעת איך ניוזלטר יכול לשרת את העסק שלך, ככלי יחסי ציבור?

פנה אלינו ונשמח לעמוד לרשותך, בכל עת וצורך: צור קשרסל שירותים

קישורים
- טוטאל קמפיין
- שיווק ויחסי ציבור
- יחסי ציבור לעורכי דין
- יחסי ציבור בתחום הבריאות
- יחסי ציבור
- קידום אתרים
- עיצוב אתרי אינטרנט

חיפוש באתר
מפת האתר