עיצוב אתרים מוכר!

עיצוב אתרים ועמודי נחיתה

עבודת עיצוב אתרים המתבססת על קונספט שיווקי שונה במהותה מעבודת עיצוב רגילה, שמטרתה להתאים לצרכים וויזואליים ולא בהכרח שיווקיים. עיצוב שיווקי דורש מחשבת תחילה, היכרות מעמיקה עם התנהגות גולשים, הבנת החזון של הלקוח ויכולת לתרגם את כל אלו לתוצר ויזואלי.

מדובר בנדבך חשוב במערך השיווק של העסק, זה לא משנה כמה גולשים יגיעו לאתר שלכם בזכות יחסי ציבור, פרסום וחשיפה לה תזכו - עיצוב אתר האינטרנט שלך הוא הויז'ואל הראשון שפוגש הלקוח הפוטנציאלי והוא יותיר עליו רושם חשוב.

בטוטאל קמפיין מקפידים על סטנדרט עיצוב גבוה בדגש על התאמה לצרכים שיווקיים אינדיבידואליים. אנו עובדים עם מיטב מעצבי האתרים, המאיירים והאנימטורים וכספקי שירות בלעדיים של לקוחותינו, בתחום השיווק – מתחייבים למחירים נוחים ועבודה יעילה יותר.

חשיבותו של עיצוב אתרי אינטרנט

אתרי אינטרנט של עסקים הם למעשה העוגן שלהם ברשת האינטרנט, זוהי נקודת המפגש שתקשר בין כל פעילות פרסום, יחסי ציבור ושיווק, לבין לקוחותיכם הפוטנציאליים שנחשפים אליכם באינטרנט. חשוב מאוד שבנקודה זו תיראו במיטבכם ותיצרו את הרושם הטוב ביותר.

העין מצלמת, הרבה לפני שהיא קוראת את התוכן באתר. גם אם יהיה באתרכם תוכן שיווקי שכתוב בצורה הכי מקצועים, גם אם המוצרים שלכם הם המוצרים הכי משתלמים בשוק, בסופו של דבר עיצוב עלול להבריח מהאתר לא מעט גולשים שהם לקוחותיכם הפוטנציאליים.

על פי הסטטיסטיקה, מדובר בפרק זמן של כ – 12 שניות, במהלכן מקבל הגולש הממוצע את ההחלטה האם להישאר ולהמשיך לקרוא באתר האינטרנט שלכם, או לחזור אחורה ולמצוא את האתר הבא בו ניתן להחשף למידע שמעניין אותו.

אם תצליחו להרשים גולשים על ידי עיצוב אתרים שיוצר בהם עמדה חיובית כלפיכם, סביר שישארו וימשיכו לקרוא.

למידע על שירותי עיצוב אתרים: לחץ כאן
סל שירותים

קישורים
- יחסי ציבור
- יחסי ציבור לעורכי דין
- בניית אתרים
- קידום אתרים
- פרסום באינטרנט
- מודיעין עסקי

חיפוש באתר
מפת האתר